Poradenství a technická řešení staveb

Potřebujete poradit s realizací Vaší stavby?

Pokud potřebujete poradit v oblasti realizace Vaší stavby, pokud chcete třeba jen znát názor z praxe – neváhejte mě kontaktovat. Rád Vám poradím já nebo lidé z oboru, se kterými spolupracuji. Pohybuji se v okruhu architektů, projektantů a řemeslníků, které Vám mohu doporučit.

Vzhledem k naší specializaci poskytuji rady a technická řešení převážně firmám a veřejným institucím.

Kdo jsem?

Jmenuji se Karel Jožák a jsem stavař, v podstatě už od narození. Již od mých 3 let jsem s tátou jezdil po stavbách, vznikání těch úžasných věcí mě fascinovalo – výroba malty, cihla k cihle, vulgární slova borců, kteří věděli, co dělají... :-) Tenhle svět se mi začal líbit.

Když jsem se rozhodoval, na jakou nastoupím střední školu, tlačil mě táta na kameníka. Já ale věděl, že chci být stavařem a šel jsem za svým snem. Tahle práce mě baví a naplňuje, chtěl bych změnit pohled na stavebnictví. Je to krásný obor, nicméně velmi nedoceněný. Nemyslím finančně, ale z hlediska vděčnosti. Vděčnosti těch, pro které děláte. Když Vás někdo pochválí, tak Vás to vykopne „do nebes“ a to je ten motor, který potřebuji, který mě žene dopředu. Chci spokojeného a vděčného zákazníka.

Co mě zajímá?

Realizace občanských, průmyslových a zemědělských staveb. V této sekci můžete nahlédnout do splněných projektů, které máme za sebou.

Co mě méně zajímá?

Stavba rodinných domů, rekonstrukce bytů a rekreačních domků.

Cíl

Stát se lídrem výstavby občanských, průmyslových a zemědělských staveb v Ústeckém kraji.

Hodnoty

Slušnost, spolehlivost, pozitivní přístup, efektivita a kvalita práce.

Motto

Spokojenost a vděk nás ženou vpřed.

Reference

HUDY Sport Bynovec – výstavba konceláří